Arttırılmış Gerçeklik Projeleri

Müzeler ve sanat galerileri için Ar Qr kodları Ziyaretçiler, QR kodlarını doğru bir şekilde kullanırken, artırılmış gerçeklik kullanarak belirli sergiler hakkında ek bilgi alabilirler.

Arttırılmış Gerçeklik örnek 5

Perakende mağazaları. Mağazayı fiziksel olarak ziyaret ederken QR AR kodlarını okutarak ürün bilgileri, teknik özellikler, detaylar ve diğer ilgili veriler hakkında ek bilgiyi ürünü üçboyutlu animasyonlarla görerek alabilirsiniz. Tüm bunlar, seçtiğiniz herhangi bir ürünün fiyat etiketinin yanındaki QR kodunu tarayarak mümkündür.

Arttırılmış Gerçeklik örnek 2

Pazarlama ve reklam. Aktivasyon veya pazarlama kampanyası yürüten şirketler, kullanıcılara ilgi çekici içerik sağlamak için QR kodlarını kullanabilir. QR kodları tarandıktan sonra, izleyiciler ürün bilgilerini görüntüleyebilir, yaklaşan bir etkinlik varsa etkinlik için bir hatırlatıcı oluşturabilir, etkileşimli deneyim farkı ile sunum yapılır. veya sadece bir video içeriği izleyebilir seçenekler kelimenin tam anlamıyla sınırsız!

Arttırılmış Gerçeklik örnek 3

Sağlık hizmeti. QR kodları birkaç saniye içinde taranabildiğinden, sağlık verilerinin verimli bir şekilde paylaşılması için harika araçlar haline gelebilirler. Doktor reçeteleri, ilaç bilgileri, randevu hatırlatıcıları ve daha fazlası dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli verileri almak için Sağlık birimleri ve cihazları üzerindeki QR kodunu telefonunuzla taratabilir ve bilgileri birleştirerek size yeni bir sonuç sunabilir.

Arttırılmış Gerçeklik örnek 4

Artırılmış Gerçeklik QR kodu, gerçekliğin dijital olarak büyütülmesini tetiklemek için kullanabileceğiniz bir QR kodu türüdür. Bir cihaz tarafından tarandığında, gerçek dünya ortamının üstünde dijital içeriği görüntülemek için bir AR QR kodu kullanılabilir. Ürün için tasarlanan 3B modeller, video ve diğer dijital içerik türleri kullanılabilir.

Arttırılmış Gerçeklik

Arttırılmış Gerçeklik Uygulama Örneklerine Genel bakış

Etkileşimli Vitrin Tasarımı ve Kurulumu

Studiobrn ve WeAreTheArtMakers.com işbirliğiyle 2005 yılından günümüze birçok interaktif vitrin tasarımları oluşturmaya başlandı.

Her boyuttaki mağaza vitrinleri için tasarlanmış etkileşimli cam tasarımları, mağazada bulunan ürünlerin satışı ve mağaza reklamı için vitrinleri bir oyun alanına dönüştürür. Ürünlerin keyifli bir yolla tanıtılması amaçlamaktadır. Arttırılmış gerçeklik tasarımları ve QR deneyimleriyle hiçbir uygulamaya gerek kalmadan sürekli veya geçici vitrin tasarımları yapılabilimektedir.
Mağazalar için özel tasarlanmış ürünlerimizle müşterilerinizin ilgilisini kolaylıkla mağazanıza yönlendirebilirsiniz.

Kurulum için profesyonel bir ekile çalışmaktayız, hızlı ve pratik çözümler üreteren WATAM ekibi en az alanda en proaktif uygulamayla iş istasyonumuzu monte eder.

Daha fazla video dokümantasyon ve tasarım geliştirme sürecinin ayrıntıları için bkz Open Space.

Sıradıdşı Örnekleere ulaşabileceğiniz diğer tasarım örnekleri bize herzaman ilham vermekte.

Etkileşim alanında iki izleyiciler videonun daha büyük bir kısmını ortaya çıkarmak için katılın.


modartcollective.com işbirliğiyle Kadıkköy // Moda çevresinde yaptığımız ses etkilşimli görsellerden bir örneği aşağıda videodan izleyebilirsiniz.

eski moda coffee

Izleyicinin vitrin önğnden çekmesiyle hareket geçen animasyonlar dışınla sürekli hareketli şekillerin göründüğü izleyicileri vitrine çeken hareketi tasarımşlar çalışmalarımız arasındadır. Kameralar ve çeşitli sensörlerin yardımıyla, vitrinlere özel üretimler yapan firmamız, canlandırma ve çizim gibi sanatsal uygulamarlada izleyicinin siluetleriyle etkileşim alanını belirler.

Etkileşimli vitrin tasarımda kullanılan imaj ve şekiller mekanların ve ürünlerin yalpazesine göre programlanarak tamamen özel olarak tasarlanmaktadır. Etkileşimler birçok farklı davranışlar göstererek programlanmıştır. Renk paletlerin sistemde varyans ekleyerek oluşturulması dönemsel olarak değişetirilebilir.


Etkileşimli Dans Performansı


Tasarım : modART
Yerleştirme : WATAM Team
Program Geliştirici : WATAM
İletişim : https://wearetheartmakers.com
E-mail : info@wearetheartmakers.com